Free Porn
Strona główna Tagi Tb fruit

tb fruit

UOKiK nałożył ponad 8,3 mln zł na T.B. Fruit Polska.

Pierwsza i jednocześnie maksymalna kara za nieuczciwe wykorzystanie przewagi kontraktowej wobec rolników. UOKiK nałożył ponad 8,3 mln zł na T.B. Fruit Polska. Inny przetwórca – Rauch Polska – uniknął sankcji, ponieważ zmieni swoje praktyki.

Ruszyła budowa nowego zakładu T.B. Fruit

W ubiegłym tygodniu ruszyła budowa największej inwestycji T.B. Fruit w Polsce.

Kłopoty potentata

Znany z działalności przetwórczej w Polsce inwestor ukraiński może doświadczyć kłopotów na Mołdawii. Należąca do niego spółka jest podejrzana o unikanie płacenia podatków.

TB Fruit wprowadza nowy produkt

Ukraiński producent soków działający także na polskim rynku zamierza w bieżącym roku wzbogacić swoją ofertę produktową o nowy asortyment. Na razie nowość będzie produkowana tylko na zamówienie, w niewielkich ilościach.

Inwestycja TB Fruit w Annopolu

Zgodnie z założeniami we wrześniu ruszyła przetwórnia owoców w Annopolu. Inwestorem jest TB Fruit – spółka należąca do grupy Jabluniewyj Dar Tarasa Barszczewskiego. Koszt inwestycji to około 12 mln euro.

Grupa TW Fruit inwestuje

Jeden z największych ukraińskich producentów koncentratu jabłkowego zamierza w bieżącym roku wybudować w Gródku k. Lwowa obiekt przechowalniczy na 10 tysięcy ton owoców. Jest to związane z planami zwiększenia przez firmę do 2013 roku obszaru własnych sadów i plantacji jabłoni, wiśni, truskawki i maliny do około 2000 hektarów. Część plonów będzie sprzedawana w sieciach supermarketów jako owoce świeże.