FruitAkademia Show już po raz szósty

W  czerwcowy weekend, 6-7 czerwca na stadionie miejskim w Warce już po raz szósty odbędzie się Wystawa Maszyn Artykułów oraz Technologii Sadowniczych „FruitAkademia Show”. Organizatorami imprezy są dystrybutor środków produkcji dla sadownictwa Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego Warka, program doradczy FruitAkademia oraz Urząd Miasta Warka.

Sponsorami głównymi wydarzenia są producent środków ochrony roślin BASF oraz firma nawozowa Valagro.

Podczas dwóch dni wystawy odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu firm związanych z branżą ogrodniczą. Wśród wystawców dominują dostawcy maszyn, ale nie zabraknie również nawozów, środków ochrony roślin oraz akcesoriów przydatnych w produkcji sadowniczej. Uczestnikami imprezy jak co roku będą zarówno lokalni sadownicy z powiatu grójeckiego jak i goście z najdalszych zakątków polski, którzy przyjechali zapoznać się z najnowszymi maszynami i technologiami oraz zasięgnąć porady u specjalistów.
Jak co roku organizowane będą pokazy maszyn w pracy, gdzie każdy z uczestników będzie miał możliwość obejrzenia w działaniu wybranych urządzeń. Firma Dwa Jabłka z miejscowości Pilica specjalnie na tę okazję przygotuje na placu manewrowym konstrukcję sadowniczą, dzięki czemu pokaz prowadzony będzie w warunkach zbliżonych do sadu. W trakcie prezentacji maszyn przedstawiciele firm będą przybliżali szczegóły ich dotyczące i informowali o istotnych parametrach technicznych.

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji – wszystkich o charakterze motoryzacyjno-maszynowym. Po roku przerwy wracają do Warki stare traktory. Uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć wystawę i pokaz pracy retrotraktorów z kolekcji Mateusza Wiadrowskiego.

W tym roku po raz drugi pojawi się na wystawie Monster Truck. Pojazd zbudowany w całości przez Michała Knyziaka jest obecnie największym tego typu pojazdem zbudowanym w Polsce. Podczas imprezy można będzie zobaczyć jego siłę w czasie crash-testów, czyli rozjeżdżania samochodów osobowych przeznaczonych na złom.

FruitAkademia Show stała się ważnym punktem w kalendarzu imprez sadowniczych, odbywając się corocznie w coraz to bogatszych odsłonach. Miejmy nadzieję że impreza będzie się rozwijać równie dynamicznie jak do tej pory. Do zobaczenie w 6-7 czerwca na Stadionie Miejskim w Warce!

Więcej na temat imprezy: www.fruitakademia.pl oraz https://www.facebook.com/events/1436151780020207

Źródło: materiały firmy ZZO Warka

Related Posts

None found

Poprzedni artykułDni księżnej Daisy
Następny artykułGrupa Maspex ma zgodę na zakup Agros Nova

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.