Mini(maxi) ładowarki w plenerze

10 listopada odbył się zorganizowany przez firmę CSF Polska Sp. z o.o. pokaz miniładowarki Multione GT950DT. Został on przeprowadzony w sadzie Czesława Florkiewicza, w Dębianach (powiat Sandomierz).
Multione GT950DT jest największą miniładowarką na rynku, a jej ciężar wynosi 2040 kg. Z dodatkowym obciążnikiem z tyłu maszyny GT950 (500 kg) jest w stanie podnieść ponad 1600 kg. Podczas pokazu (bez maksymalnego obciążenia) podnosiła ona trzy zapełnione jabłkami skrzyniopalety, czyli około 1200 kg. Prezentowany był także świder do odwiertów w glebie oraz kosiarka bijakowa. Świder i kosiarka współpracowały z Multione 750 SL, będącym własnością gospodarza pokazu Cz. Florkiewicza. Maszyny Multione są bardzo stabilne, nawet podczas pracy w nierównym terenie i mają dość dużą kabinę operatora, która zapewnia doskonałą widoczność w czasie pracy. Podłączanie i odłączanie osprzętu jest bardzo prostą czynnością obsługiwaną z kabiny operatora. 

Zapraszamy również do naszej galerii

 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNajwyższe elektrownie wiatrowe na świecie
Następny artykułSuska sechlońska w Turynie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.