Piotr Zajkowski 1963 – 2019

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy , iż dnia 24 maja 2019 roku zmarł Ś. P. Piotr Zajkowski.

Wszyscy zapamiętamy Piotra jako zawsze uśmiechniętego i lubianego przez wszystkich optymistę,  nawet wtedy gdy przyszło mu zmagać się z ciężką chorobą. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, od zawsze związany z polskim rolnictwem i ogrodnictwem. Od 11 lat prowadził firmę BioAgris, wcześniej pracował na stanowiskach kierowniczych m.in w firmie Arysta Life Science.

Lubił dzielić się swoją wiedzą i pomysłami – miał swoją wizje nowoczesnego polskiego ogrodnictwa opartego na wiedzy, jakości i otwartej wymianie doświadczeń. Tak było podczas rozmów, targów, wykładów czy dyskusji na forach internetowych. Trudno nam uwierzyć że nie usłyszymy już Piotra …..

Łączymy się w żalu z jego Rodziną

Pracownicy Wydawnictwa Plantpress

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w Warszawie  dniu 30 maja 2019 r. o godzinie 14.00 w Domu Przedpogrzebowym na cmentarzu wojskowym na Powązkach

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.