Myjka ciśnieniowa do ogrodu

Materiał Partnera Mediaexpert.pl
Myjka ciśnieniowa do ogrodu
Myjka ciśnieniowa do ogrodu
Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa to sprzęt, z pomocą którego pozbędziesz się zabrudzeń z przedmiotów, elewacji czy kostki brukowej znajdującej się w twoim ogrodzie. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu zaoszczędzisz sporą ilość wody oraz czasu, wykonując ogrodowe prace jeszcze szybciej. Postaw na uniwersalny sprzęt marki Karcher, który odznacza się jakością adekwatną do proponowanej ceny.

Do czego użyć myjki ciśnieniowej w ogrodzie?

Wykorzystująca system rozprowadzania wody, pod odpowiednio wysokim ciśnieniem, myjka Karcher może w efektywny sposób usuwać zabrudzenia z różnego rodzaju sprzętów, elewacji, płytek, donic, mebli i innych przedmiotów znajdujących się w twoim ogrodzie. Konkretne modele różnią się między sobą wydajnością oraz siłą działania, osiągającą nawet do kilkuset barów. Uniwersalne urządzenia powinny odznaczać się ciśnieniem wynoszącym od 140 do 160 barów lub więcej. Woda wypuszczana z dyszy w szybkim tempie oczyszcza różnego rodzaju materiały z kurzu, pyłu, piachu, błota czy nawet trwałych zabrudzeń. Korzystaj swobodnie z urządzeń na ciepłą lub zimną wodę, w zależności od tego, jakie efekty zamierzasz osiągnąć. Większość myjek ciśnieniowych posiada zestaw kół, gwarantujących łatwe przesuwanie sprzętu w wybraną część ogrodu. Wymienne końcówki sprzętów pozwalają w swobodny sposób regulować strumień tryskającej wody.

Myjka wysokociśnieniowa – profesjonalny sprzęt do czyszczenia

Urządzenie Karcher K2 to trwały sprzęt odznaczający się niezwykłą lekkością i mobilnością. Dzięki optymalnej konstrukcji produkt świetnie sprawdza się podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac ogrodowych, jednocześnie odznaczając się wytrzymałością na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych. Uniwersalna wydajność sprzętu pozwala zaoszczędzić odpowiednią ilość wody, zwiększając efektywność czyszczenia. Chcesz w szybki sposób odświeżyć rower, ogrodowe akcesoria czy plastikowe huśtawki lub zjeżdżalnię, z której korzysta twoje dziecko? Myjka Karcher w wygodny sposób ułatwi wszelkie prace ogrodowe. Pojemne uchwyty na dodatkowe akcesoria oraz specjalnie zaprojektowana konstrukcja ułatwiają przechowywanie sprzętu w garażu, przez co myjka nie zajmuje wiele miejsca. Przewód myjki możesz w błyskawiczny sposób zwinąć i położyć w przeznaczonym do tego miejscu. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju myjek ciśnieniowych jest również funkcja Quick Connect, ułatwiająca łączenie węża z pistoletem i urządzeniem. Jeden przycisk zapewnia błyskawiczne odłączanie i przyłączanie poszczególnych elementów.

Dodatkowe akcesoria do myjki ciśnieniowej

Dzięki trzem poziomom kontroli ciśnienia w odpowiednich dyszach możemy w swobodny sposób dopasowywać parametry urządzenia do powierzchni, na której pracujemy. Chcąc pozbyć się trwałych zabrudzeń, wybierz obracający się strumień punktowy, wydobywający się z dyszy rotacyjnej, który w efektowny sposób radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami. W zestawie Karcher oprócz myjki i dysz znajdziemy również specjalną szczoteczkę, złączkę 3/4, pistolet wysokociśnieniowy, wąż, lance spryskującą czy szampon samochodowy, które ułatwią nam wykonywanie prac w ogrodzie i jeszcze precyzyjniejsze pozbywanie się zabrudzeń. Myjka ciśnieniowa Karcher K3 posiada dodatkowo przystawkę T-Racer T 150, z pomocą której w praktyczny sposób wyczyścimy powierzchnie duże oraz płaskie.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułProgram Ochrony Roślin Sadowniczych na rok 2022
Następny artykułJak oszczędzać wodę w ogrodzie? Skuteczne techniki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.