Naturalne sposoby poprawy jakości i urodzajności gleb – szkolenie KPODR

Ciągnik uprawia pole
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizuje w dniu 17 lutego szkolenie stacjonarnie i online na temat naturalnych sposobów poprawy urodzajności gleb. Częścią szkolenia będzie prezentacja praktycznych rezultatów stosowania tych sposobów w 100 ha gospodarstwach demonstracyjnych.

Sposoby poprawy urodzajności gleb i zwiększania efektywności nawożenia, prezentacja preparatów mikrobiologicznych poprawiających jakość gleb, wpływ biostymulatorów i biopestycydów na poprawę wzrostu, plonowania i jakości plonów będą tematami szkolenia organizowanego przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Szkolenie odbędzie się 17 lutego od godz. 10 w formule hybrydowej, czyli stacjonarnie w Domu Kultury w Strzelnie, ul. Gimnazjalna 26 oraz online. Uczestnicy online mogą zarejestrować się po kliknięciu w zamieszczony na stronie KPODR obrazek zawierający link do rejestracji. Na stronie znajduje się także program szkolenia.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNawozy domowej roboty – proste i ekologiczne
Następny artykułUrządzasz taras? Zobacz, jakie meble ogrodowe wybrać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.