Nowoczesna sprzedaż kwiatów

Hurtowania kwiatów ciętych
W firmie Agora L.I.F.E. dostępny jest ogromny wybór kwiatów ciętych fot.I.Sprzączka
Dewizą belgijskiego przedsiębiorstwa Agora jest hasło: „wszystko w jednym miejscu”. Firma ta jest znanym na tamtejszym rynku – ale i we Francji – dostawcą kwiatów ciętych, roślin doniczkowych i akcesoriów florystycznych. W kwietniu 2017 r. otworzono kolejną filię tej firmy (Agora L.I.F.E.) , gdzie klienci mogą zrobić zakupy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Nowa filia działa od kwietnia 2017 r. Jest to samoobsługowa hurtownia, do której klient może wejść 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Osoby chcące skorzystać z tej opcji otrzymują SMS-em kod dostępu umożliwiający wejście na teren hurtowni. Tam samodzielnie wybierają towar, skanują umieszczone na opakowaniach kody kreskowe i drukują fakturę. Prawidłowość przebiegu zakupów rejestrują 24 kamery. Tę nową koncepcję sprzedaży zasugerowali sami odbiorcy kwiatów – głównie floryści, którzy nie chcieli uzależniać swojej pracy od godzin otwarcia punktów sprzedaży roślin.Oprócz kwiatów ciętych i roślin doniczkowych w filii przedsiębiorstwa w Kortrijk zaaranżowano także „pokoje” pokazowe, w których właściciele np. kwiaciarni mogą podpatrzyć najnowsze trendy nie tylko w asortymencie roślin, lecz również ich atrakcyjnej aranżacji.
Zamówienie może być też złożone wcześniej telefonicznie lub drogą elektroniczną i przygotowane do odbioru – o wskazanej przez klienta godzinie, niezależnej od godzin otwarcia hurtowni.

Kwiaty cięte róż
Kwiaty cięte róż eksponowane są oddzielnie fot.I.Sprzączka
Rośliny doniczkowe
Rośliny doniczkowe prezentowane są m.in. w atrakcyjnych aranżacjach fot.I.Sprzączka
Pokój inspiracji
W hali sprzedażowej urządzono też „pokoje inspiracji” fot.I.Sprzączka

Related Posts

None found

Poprzedni artykułWielozadaniowi pomocnicy
Następny artykuł46 tydzień roku na rynku hurtowym w Broniszach – między skrzynkami…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.