Pokazy FlowerTrials anulowane

FlowerTrials Cancelled
Sytuacja związana z koronawirusem zmienia się nie tylko z dnia na dzień, ale już nawet z godziny na godzinę. Cały świat staje w obliczu nowej rzeczywistości, która wymaga szybkiej reakcji na rozwój sytuacji. Organizatorzy dni otwartych firm hodowlano-nasiennych, urządzanych pod nazwą FlowerTrials w Holandii i w Niemczech, postanowili nie czekać do 6 kwietnia z decyzją o tegorocznej edycji, ale już teraz ogłosili, że wydarzenie to - zaplanowane na 9-12 czerwca - się nie odbędzie.

Uznano, że ​​w obecnych okolicznościach organizowanie ważnego wydarzenia branżowego w tym okresie nie jest ani odpowiedzialna, ani właściwa. System rejestracji zostanie wyłączony, a ci, którzy już zgłosili swój udział w tym wydarzeniu, zostaną poinformowani o jego anulowaniu. Firmy uczestniczące w pokazach FlowerTrials już wcześniej dawały sygnały, że zrezygnują z udziału w tegorocznej edycji tej imprezy. Inne być może zaproszą klientów do swoich siedzib w późniejszym terminie, ale takie indywidualne dni otwarte nie będą sygnowane przez FlowerTrials.

Norman Cools, menedżer ds. PR i ICT VWS FlowerBulbs i przewodniczący FlowerTrials informuje: Bardzo żałujemy, że musimy anulować to ważne wydarzenie, ale ufamy, że wszyscy rozumieją powody i popierają naszą decyzję. Zachowamy nienaruszoną koncepcję i rangę FlowerTrials, wierząc, że za rok nadejdą lepsze czasy.

Na podstawie flowertrials.nl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułBranża kwiaciarska zauważona?
Następny artykułDramaty producentów kwiatów już nie tylko w Europie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.