W Broniszach oferta kwiatów na Dzień Kobiet

Na 8 marca wybór kwiatów jest bardzo duży, począwszy od ciętych, a skończywszy na doniczkowych - informuje Rynek Hurtowy Bronisze. Chętnie kupowane są róże, tulipany, żonkile, które można dostać także w doniczkach.

Polscy producenci przygotowali ciekawą ofertę kwiatów doniczkowych. Oprócz wcześniej wymienionych są także hiacynty w wielu kolorach, od 3 zł za doniczkę z jedną cebulą. Są kompozycje złożone z kwiatów cebulowych, w dekoracyjnych doniczkach, po kilkadziesiąt zł za jedną dekorację. Kwiaciarnie chętnie kupują azalie, które są także w formach piennych – czerwone, białe i różowe w cenie od 48 do 58 zł za doniczkę. 

Tulipany cięte w ofercie hurtowej Rynku w Broniszach są po 1,4 zł za sztukę;  gożdziki mają taką  samą cenę. Średnia cena róż o wysokości 60 cm wynosi 3 zł za sztukę.

Źródło: Rynek Hurtowy Bronisze

Related Posts

None found

Poprzedni artykuł17 marca szkolenie dla plantatorów czarnej porzeczki
Następny artykułNie opłaca się zbierać jabłek. Nie trafią na rynek europejski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.