Concordia rozdaje detektory gazu

Od grudnia 2011 do końca marca trwała loteria przygotowana przez Concordia Ubezpieczenia, w której każdy mógł wygrać detektor gazu - urządzenie, które może nam ocalić życie.
Statystyki są nieubłagane. Co prawda wybuchów gazu nie jest tak wiele jak, na przykład, przypadków zaczadzeń, ale są one znacznie groźniejsze w skutkach. Pociągają za sobą często ofiary śmiertelne i poważne zniszczenia nie tylko w domostwach ofiar, ale i sąsiadów. Czy można się ustrzec przed cichym zabójcą jakim jest gaz? 
– Można wyposażyć się w niewielkie urządzenia, detektory gazu, które będą czuwały za nas. „Wyczuwają” one gaz w ciągu kilkudziesięciu pierwszych sekund i zaalarmują nas głośnym dźwiękiem. Pozwolą nam spać i czuć się bezpiecznie w miejscu, w którym po prostu powinniśmy być bezpieczni – mówi st. kpt. Sławomir Brandt, Rzecznik Prasowy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. 
Loteria „Własny kąt  – ciepły i bezpieczny” była kolejną akcją Concordia Ubezpieczenia promującą profilaktykę w życiu codziennym. W ubiegłym roku rolnicy otrzymywali gaśnice do swoich gospodarstw rolnych.
JK-B

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPrywatyzacja Bronisz
Następny artykułStagnacja na holenderskim rynku marchwi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.