Innowacje w opakowaniach – torebka połączona z siatką

fot. Sarco Packaging
Firma Sarco Packaging z Holandii wprowadziła na rynek opakowanie HALF-N-HALF POUCH®, które łaczy siatkę z torebką foliową. Przeznaczone jest do sprzedarzy warzyw i owoców np. cebuli, ziemniaków, jabłek.
 
Jak informują przedstawiciele firmy połączenie dwóch technik pakowania daje kilka korzyści. Po pierwsze produkt jest estetycznie wyeksponowany i oznaczony, dzięki części foliowej, na której umieszcza się dowolny nadruk. Część osiatkowana to jednocześnie mniej materiału wykorzystanego na opakowanie (oszczędność środków i rozwiązanie przyjazne śodowisku) a także swobodny dostęp powietrza do produktu.
 
HALF-N-HALF POUCH®  to opakowanie, które wyposażone jest w wygodny uchwyt, zamknięcie strunowe (łatwe wielokrotne otwieranie i zamykanie torebki), a także w wykończenie, które pozwala na postawienie siatki i wyeksponowanie jej na półce sklepowiej w pionie.

RS 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPolska Federacja Producentów Żywności: CETA – korzystna dla branży spożywczej
Następny artykułUE zafunduje kłopoty Grupie Azoty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.