MTAS – z korzyścią dla zwiedzających i wystawców

Najbliższe Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej odbędą się za niespełna dwa miesiące (15-16 stycznia) w nowej lokalizacji – w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. I. Prądzyńskiego 12/14.

Większa powierzchnia wystawiennicza to dogodniejsze warunki dla odwiedzających targi do zapoznania się z prezentowanymi produktami, zaś dla wystawców okazja, aby w jeszcze szerszym wymiarze zaprezentować swoją ofertę.

Nowa lokalizacja, to nie jedyna zmiana – rozszerzono też ich dotychczasową nazwę na „Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej – FruitPRO”. Jak informują organizatorzy, pozwoli to jeszcze skuteczniej promować je za granicą, aby w przyszłości stały się największą tego typu imprezą w środkowej Europie.

Podczas konferencji nie zabraknie tematów ekonomicznych, w tym traktujących o zmianach na rynku jabłek w obliczu rosyjskiego embarga. Doniesienia na ten temat przedstawią polscy i zagraniczni specjaliści. Będą też informacje dotyczące uprawy gruszy i jabłoni (dobór odmian oraz sposoby poprawy jakości owoców, w tym innowacyjne technologie ich przechowywania). Poruszane będą też kwestie związane z ochroną jabłoni przed parchem, a także z produkcją cydru i perry. Nowością będzie zaś blok dotyczący produkcji owoców jagodowych pod osłonami.

A tak było na MTAS w 2014 roku…

Szczegółowy program można znaleźć na: www.mtas.pl.

Źródło: materiały MTAS-FruitPRO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.