Owocowo-warzywne miksy na zdrowie

Na rozpoczynających się jutro targach Macfrut włoska grupa Brunelli pokaże swoją nową propozycję – „Detox”. Są to przygotowane do zmiksowania mieszanki owocowo-warzywne składające się z gatunków, które uważa się za pomocne w oczyszczaniu (cokolwiek by to miało znaczyć) organizmu ludzkiego ze szkodliwych substancji.
Dla coraz większej grupy ludzi świadomie starających się poprawić czy zachować stan swojego zdrowia pomysłodawcy serii „Detox” przygotowali mieszanki z udziałem selera, marchwi, ogórków, cytryn, truskawek, jabłek o czerwonym miąższu lokalnych odmian. Wszystko, dla zaoszczędzenia konsumentowi wysiłku i strat czasu, w pojemnikach PET z wieczkiem i zasklepionym otworkiem na słomkę.
 
Grupa tworząca firmę Brunelli składa się z około trzydziestu  podmiotów dysponujących ponad tysiącem hektarów upraw w południowych prowincjach Włoch. Umożliwia to całoroczne dostawy własnych surowców do komponowania miksów.
 
za:  Italiafruit

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCzęść Polski pod śniegiem; przymrozki również kolejnej nocy
Następny artykułKubota: japońska technologia na polskich polach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.