Polacy zainwestują na Zakarpaciu

W ukraińskim obwodzie zakarpackim planowana jest duża inwestycja polskiej firmy produkującej i dystrybuującej warzywa. Projekt jest popierany przez administrację obwodu i jego gubernatora.
Green Factory Holding zamierza kupić około 500 ha ziemi rolnej na ukraińskim Zakarpaciu. Chce uruchomić produkcję, konfekcjonowanie i dystrybucję warzyw. Poza rynkiem Ukrainy firma zamierza uruchomić eksport do Polski, Rumunii i na Słowację. Przedstawiciele firmy deklarują przeszkolenie w polskich przedsiębiorstwach chętnych do pracy Ukraińców – z gwarancją zatrudnienia po skończonym szkoleniu.
 
Gubernator obwodu polecił swoim służbom zajmującym się przemysłem rolno-spożywczym oraz urzędowi państwowego katastru udzielenie polskim biznesmenom niezbędnej pomocy w znalezieniu odpowiadającego ich potrzebom kompleksu ziem.
 
za: latifundist.com
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułWarzywa nie uzależniają
Następny artykułMożna już składać wnioski o przyznanie dopłat za 2016 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.