Premie dla młodych rolników – w oddziałach regionalnych ARiMR

Dotychczas wszystkie sprawy związane z przyznanie wsparcia w ramach poddziałania "Premie dla młodych rolników" finansowane z PROW 2014 - 2020, były obsługiwane w biurach powiatowych ARiMR. Od 18 stycznia to się zmieni i takimi sprawami będą zajmowały się oddziały regionalne ARiMR.

Jak można przeczytać na stronie Agencji:
„Szanowni Państwo Beneficjenci „Premii dla młodych rolników”
( ) Od dnia 18 stycznia 2017 r. wszelkie dokumenty, takie jak np. wnioski o płatność pierwszej raty wraz z wymaganymi dokumentami, wnioski o płatności drugiej raty wraz z wymaganymi dokumentami, wnioski o zmianę biznesplanu, należy składać do Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR właściwego ze względu na położenie Państwa gospodarstwa. Także w przypadku innych dokumentów potwierdzających realizację przez Państwa zobowiązań wynikających z decyzji lub przepisów prawa należy je składać do Dyrektora właściwego Oddziału Regionalnego ARiMR”.

Więcej informacji na ten temat na stronie ARiMR.

Źródło: ARiMR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułKRUS: zasady potrącania zaliczek
Następny artykułRosyjska prasa: sklepy są pełne podrabianej żywności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.