Program dla szkół w drugim semestrze

KOWR zaprasza szkoły podstawowe oraz dostawców do wzięcia udziału w Programie dla szkół w II semestrze roku szkolnego 2017/2018. Program ma na celu promowanie wśród uczniów zdrowej diety poprzez udostępnianie dzieciom owoców, warzyw, mleka i produktów mlecznych oraz działania edukacyjne realizowane w szkołach. W programie mogą uczestniczyć uczniowie klas I-V szkoły podstawowej.

Szkoła podstawowa, która będzie chciała uczestniczyć w programie może skorzystać z usług zatwierdzonego dostawcy poprzez zawarcie umowy na dostawy owoców i warzyw lub mleka i produktów mlecznych. Szkoła może zawrzeć umowy na dostawy produktów z tym samym dostawcą lub z dwoma różnymi dostawcami.

Kopie zawartych umów dotyczących II semestru roku szkolnego 2017/2018 dostawcy składają we właściwym ze względu na siedzibę dostawcy OT KOWR do 15 stycznia 2018 r.

Dostawcy zobowiązani są do dostarczania do szkoły gotowych do spożycia porcji owoców, warzyw lub mleka i produktów mlecznych, a następnie rozliczania się z KOWR. W przypadku, gdy szkoła nie zamierza skorzystać z usług dostawcy, może po wcześniejszym uzyskaniu zatwierdzenia samodzielnie organizować dostawy produktów, a następnie rozliczać się z KOWR.

Nowe podmioty, które nie uzyskały dotychczas zatwierdzenia zobowiązane są złożyć stosowny wniosek zgodnie z warunkami udziału w Programie dla szkół. Wykaz zatwierdzonych dostawców jest dostępny na stronie KOWR.

Informacja o łącznej liczbie porcji owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych otrzymywanych przez dziecko w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 w ramach programu zostanie opublikowana przez KOWR do 25 stycznia. W tym semestrze dzieci będą otrzymywały owoce, warzywa, mleko i produkty mleczne przez 10 wybranych tygodni.

Źródło: KOWR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPlantator truskawek kandyduje na prezydenta Rosji
Następny artykułStartup: Kwiatowa prenumerata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.