Jak działa „Program dla szkół” w czasie ograniczeń?

program dla szkół
fot. Pixabay
Zajęcia stacjonarne w szkołach są zawieszone. Co zatem w „Programem dla szkół”?

W związku z zawieszeniem stacjonarnych zajęć edukacyjnych w klasach I-VIII szkół podstawowych dostawcy biorący udział w „Programie dla szkół” w dalszym ciągu mają możliwość:
• realizować dostawy produktów dla dzieci uczęszczających do czynnych oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, których rodzice lub opiekunowie prawni wyrazili zgodę na udział w programie,
• przekazywać produkty do szkół celem przekazania ich do rodziców lub opiekunów prawnych, którzy wyrazili zgodę na odbiór produktów dla dzieci uczących się w systemie zdalnym.

Należy wskazać, że dotyczy to dzieci uczęszczających do klas I-VIII szkół podstawowych i ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia oraz klas I-V ogólnokształcących szkół baletowych, w imieniu, których rodzice lub opiekunowie prawni wyrazili zgodę na udział w programie.

Dla rodziców

Jeżeli dziecko bierze udział w „Programie dla szkół” należy skontaktować się z placówką oświatową, do której uczęszcza dziecko, celem ustalenia terminu oraz miejsca odbioru produktów w ramach programu oraz podpisania oświadczenia o wyrażeniu zgody na obiór i udostępnienie produktów dziecku, uczącemu się w systemie zdalnym.

Źródło: ARiMR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułMuszka plamoskrzydła – mały szkodnik, wielki problem
Następny artykułNowe, lepsze warzywa dla konsumentów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.