Promocja żywności – Info Day w Brukseli

Komisja Europejska zaprasza beneficjentów, zainteresowanych składaniem propozycji programów promocyjnych i informacyjnych, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 31 stycznia w Brukseli.

Celem spotkania będzie przedstawienie Rocznego Programu Prac na 2018 rok, prezentacja możliwości eksportu produktów rolno-spożywczych na rynek krajów trzecich oraz omówienie misji wysokiego szczebla w Kanadzie, Iranie i Arabii Saudyjskiej, które odbyły się w 2017 r. Wydarzenie to obejmie również sesję, mającą na celu zebranie potencjalnych wnioskodawców, zainteresowanych złożeniem wspólnego wniosku o dofinansowanie z innymi partnerami.

Wszystkie prezentacje będą transmitowane przez Internet i będą dostępne na portalu przez okres 2 lat.

Rejestracja na to wydarzenie jest możliwa do 24 stycznia.

Szczegółowe informacje oraz agenda spotkania znajdują się na stronie: https://ec.europa.eu/chafea/agri/newsroom-and-events/events/save-date-info-day-callsproposals-2018

Źródło: MRiRW

Related Posts

None found

Poprzedni artykułInnowacje: japońska technologia sortowania truskawek.
Następny artykuł2017: większe zbiory cebuli, mniejsze buraków, kapusty i kalafiora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.