Trzecia rewolucja w produkcji i dystrybucji jabłek

Rosyjskie embargo na jabłka nasze i pozostałych krajów UE istotnie zmieniło sytuację na europejskim rynku jabłek. Nowe warunki i wymagania zmuszają do szybkich i "rewolucyjnych" zmian w produkcji i dystrybucji jabłek w naszym kraju. Jest to warunek opłacalnej produkcji jabłek i utrzymania naszej wysokiej pozycji  nie tylko w Europie.
Te kwestie chcemy omówic na konferencji „Trzecia rewolucja w produkcji i dystrybucji jabłek”.  Warto podkreślić, że w naszym kraju kończy się etap wzrostu produkcji jabłek, a zaczyna się etap zmniejszenia produkcji, wzrostu poprawy jakości jabłek oraz zmian w strukturze odmian i w dystrybucji jabłek.

Głównym celem tej konferencji planowanej na trzecią dekadę marca będzie dyskusja nad rodzajem zmian i sposobami ich realizacji w gronie producentów jabłek, drzewek jabłoni, przetwórców i eksporterów. 

 
Bardzo proszę o udział w tej dyskusji, ważnej dla przyszłości uprawy jabłoni w naszym kraju. Bardziej szczegółowe informacje ukażą się w następnych komunikatach. Jeśli już są pytania, można je przysyłać pocztą elektroniczną na adres: emakosz@o2.pl
 
Prof. dr hab. Eberhard Makosz

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2014 r.
Następny artykuł11 stycznia obchodzimy Dzień Wegetarian

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.