Wielu chętnych na Fresh Produce Ukraine 2012

Na sześć tygodni przed otwarciem wystawy Fresh Produce Ukraine 2012 organizatorzy (BTO Exhibitions BV, „Miasto Marzeń” i Projekt „APK Inform: Warzywa i Owoce”) zakończyli przyjmowanie zgłoszeń od chętnych do wystawienia się na kijowskiej imprezie.
Powierzchnia wystawy w tym roku podwoi się – z 2500 m2 do około 5000 m2. W ubiegłym roku, na pierwszej wystawie „Fresh Produce Ukraine – 2011” wystawiało się 85 firm (37 z zagranicy), a odwiedziło ją 4,4 tysięcy gości.

Od 28do 30 listopada w Kijowie – poza sama wystawą – będą miały miejsce jeszcze dwa ważne wydarzenia. Odbędzie się dziewiąta międzynarodowa konferencja „Owoce i Warzywa Ukrainy – 2012” oraz drugie forum specjalistów „Centrum targu detalicznego”. Na te spotkania organizatorzy zaprosili ponad 90% dużych, średnich i małych przedsiębiorstw i gospodarstw ogrodniczych Ukrainy. Tegoroczna wystawa, podobnie jak ubiegłoroczna, jest sponsorowana przez Chilean Fresh Fruit Association.
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułW nocy przymrozki, w dzień 8 stopni
Następny artykułWiadomo, co jedzą polskie wilki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.