Zaproszenie na targi w Bombaju

Komisja Europejska zaprasza producentów i zrzeszenia producentów UE do prezentacji produktów rolno-spożywczych w Pawilonie UE podczas targów Annapoorna - World of Food India, które odbędą się w Bombaju, w dniach 14-16 września 2017 r.
Celem projektu jest promowanie europejskiej żywności i jej standardów, podnoszenie rozpoznawalności produktów UE na indyjskim rynku żywności, ułatwianie nawiązywania kontaktów biznesowych i podnoszenie świadomości na temat przemysłu spożywczego w UE w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w Indiach.
W ramach projektu KE planuje zaprosić co najmniej 30 producentów UE, w celu zaprezentowania swoich produktów, jako przykładów wysokiej jakości, różnorodności i doskonałości europejskiej produkcji (przede wszystkim produkty oznaczone europejskimi znakami jakości). Ponadto KE planuje realizację spotkań typu B2B, a także sesji informacyjnej z Indyjskim Urzędem ds. Bezpieczeństwa Żywności i Norm Żywnościowych, a także rozpowszechnienie nowego Podręcznika dla eksporterów roślin i produktów roślinnych w UE.
Termin składania wniosków upływa 23 czerwca 2017 r.
Wnioski należy przesłać na adres: Davide.Davolio@eeas.europa.eu

za: minrol.gov.pl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułIUNG: coraz większy deficyt wody dla roślin uprawnych
Następny artykułDOD w Dąbrowicach – skromnie acz podwójnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.