Wraz z początkiem sierpnia rozpoczęła się kolejna edycja Letnich Spotkań Sadowniczych w Centrach Kompetencji Ekoplon. Letnia edycja poświęcona jest tematyce nawożenia sadów w lecie i jesienią.
Dla uczestników organizator przygotował wykłady na temat nawożenia upraw sadowniczych. Omówiona zostanie również aktualna sytuacja panująca w sadach oraz przedstawione zostaną zalecenia i zabiegi konieczne do uzyskania plonów o odpowiedniej jakości.
Letnie Spotkania Sadownicze odbywają się w Sadowniczych Centrach Kompetencji Ekoplon. Pierwsze zgromadziło uczestników 5 sierpnia w Pawłowie, daty i miejsca kolejnych spotkań to:
- 12.08.2012, godz. 14:00 – Gospodarstwo Państwa Beliniaków – Wodziczna 42
- 19.08.2012, godz. 14:00 Gospodarstwo Państwa Bartników – Tworki 26
- 09.09.2012, godz.14:00 Gospodarstwo Państwa Koperskich – Grzymkowice 5.
Szczegółowe programy można pobrać na stronach internetowych:
www.maximus.ekoplon.pl
www.ekolist.ekoplon.pl.
Źródło: Ekoplon















![Zimowe ceny pomidorów, ale czy wszystkich? Niektóre są mniej cenione [13.03.2024] Pomidory](https://www.ogrodinfo.pl/wp-content/uploads/2024/03/Aktualne-ceny-polskich-pomidorow-218x150.jpg)

























