Certyfikat dla pomidorów z Łaszkowa

Pomidory Grupy Producentów Warzyw Chenczke&Janas z Łaszkowa zostały narodzone prestiżowym certyfikatem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie"oraz  tytułem TOP PRODUKT.
Wyróżnienie to jednoznacznie określa polskie pochodzenie żywności, potwierdza jednocześnie wysoką jakość nagrodzonego produktu. Godło „Doceń polskie” jest nadawane przez ekspertów, na podstawie oceny wyrobu. Honorowym patronem programu jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Produkty spożywcze spełniające to kryterium są oceniane podczas specjalnych audytów organizowanych cztery razy w roku. Przeprowadzona ostatnio, dwunasta z kolei, certyfikacja  żywności odbyła się 30 kwietnia w Krakowie. Pięcioosobowa Loża Ekspertów oceniła wszystkie zgłoszone wyroby i wyróżniła te z nich, które cechują się doskonałym smakiem, odpowiednim wyglądem oraz ceną adekwatną do jakości. Każdy ekspert za poszczególny aspekt (smak, wygląd i stosunek jakości produktu do ceny) przyznaje punkty w skali 1-10. 

Certyfikat programu otrzymują wyłącznie te artykuły żywnościowe, które zdobędą od Loży Ekspertów wysokie noty. Wyroby z maksymalną liczba punktów otrzymują także tytuł TOP PRODUKT.
 
W gronie uhonorowanych  producentów znalazła się m.in. Grupa Producentów Warzyw Chenczke&Janas Sp. z o.o. mieszcząca się w Łaszkowie. Pomidory z oferty tego producenta otrzymały certyfikat „Doceń polskie”, eksperci przyznali im także tytuł TOP PRODUKT.
 
Pomidory wielkopolskiej grupy producentów zostały wyróżnione już po raz drugi. Po raz pierwszy Loża Ekspertów nagrodziła je dwa lata temu, w trakcie V audytu. Podczas XII certyfikacji jurorzy mogli przekonać się, czy mimo upływu czasu pomidory nadal prezentują wysoką jakość. Werdykt gremium eksperckiego nie pozostawia w tej kwestii żadnych wątpliwości.
 
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPomnik Profesora
Następny artykułInnowacyjne podejście do nawożenia wapniem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.