Nowy portal Tomato Academy

W sierpniu ruszył portal www.tomato‐academy.com, adresowany głównie do producentów pomidora szklarniowego, uczestników projektu Tomato Academy.

Na portalu dostępne są m.in.:

  •  informacje o Tomato Academy;
  •  oferta odmianowa Syngenta;
  •  aktualne i archwialne wydania biuletynów informacyjnych Tomato Academy, poruszających m.in. zagadnienia uprawowe, technologiczne, sytuację rynkową w Polsce i Europie;
  •  galeria odmian Syngenta;
  •  dostęp do komputera klimatycznego;
  •  informacje o najnowszych wydarzeniach w ramach projektu Tomato Academy (relacje z dni otwartych, szkoleń, pojawiajace się problemy uprawowe).

Tomato Academy to projekt firmy Syngenta Polska stworzony, by producentom pomidora szklarniowego oferować profesjonalne doradztwo. Jego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy w zakresie technologii uprawy pomidorów. Specjaliści w ramach Tomato Academy współpracują z wykwalifikowanymi doradcami oraz instytutami badawczymi, zbierają dane o uprawie, analizują trendy i przygotowują listy technologiczne dla klietnów. Regularnie odwiedzają gospodarstwa szklarniowe, prowadzą specjalistyczne szkolenia i wyjazdy szkoleniowe. Wydają cykliczne informatory dotyczące technologii i strategii produkcji oraz zalecenia uprawowe.

Źródło: Syngenta Polska

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSzkółkarstwo u sąsiada
Następny artykułRzeki zaczynają wysychać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.