Poszukiwanie efektywnych rozwiązań

Wraz z cieszącym się uznaniem systemu GroSens Multisensor, Grupa Grodan oferuje ręczny przyrząd pomiarowy GroSens HandHeld. Przyrząd ten umożliwia pozyskiwanie aktualnych danych dotyczących stosowanej strategii nawadniania.
 
Przyrząd pomiarowy GroSens HandHeld umożliwia bezpośrednie monitorowanie zawartości wody (WC), EC i temperatury mat z wełny mineralnej. Dzięki funkcji pomiaru wielopunktowego, pomiary można wykonywać w różnych miejscach na terenie upraw szklarniowych. Przyrząd zapewnia prosty odczyt wartości średnich z pomiarów WC i EC. Dodatkowo posiada on funkcję, która umożliwia rejestrację wyników z pomiarów WC i EC w określonym przedziale czasowym. Wyniki pomiarów można prezentować na komputerze zewnętrznym w formie graficznej w arkuszu kalkulacyjnym programu Excel. Przyrząd pomiarowy GroSens HandHeld pozwala szybko uzyskać cenne informacje umożliwiające ogrodnikom optymalizację strategii nawadniania, a tym samym podniesienie wydajności i jakości uprawy. Przyrząd GroSens HandHeld można na późniejszym etapie dostosować do systemu pomiarowego GroSens MultiSensor.
Za: mat. firmy Grodan
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułOgórki z doświetlaniem
Następny artykułPlonowanie gwarantowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.