Turcja: apetyt na podium w szklarniowej produkcji

Szklarnie
Turcja rozwija swoje ogrodnictwo stając się światowym graczem. Zajmowana obecnie pozycja nie zadowala jej jednak. Za niecały miesiąc w Antalyi można będzie się przekonać o potencjale produkcyjnym i możliwościach eksportowych tego kraju.

Ten potencjał produkcyjny – przynajmniej w produkcji szklarniowej – daje Turcji czwarte miejsce po Chinach, Korei Płd. I Hiszpanii. Z tym ostatnim państwem Turcja zamierza walczyć o zmianę miejsc i wejście na podium.

Wgląd w kondycję sektora może dać odwiedzenie międzynarodowych targów Szklarni, Technologii Rolniczej i Wyposażenia Zwierząt Growtech w Antalyi organizowanych już dziewiętnasty raz. Miasto i organizatorzy tej międzynarodowej imprezy są przygotowani na przyjęcie 90 tysięcy gości ze 120 krajów. Wystawiać się będzie 800 firm z 30 państw świata.

Piotr Grel
za: growtech.com.tr

Related Posts

None found

Poprzedni artykułGruzja przebudowuje sektor rolniczy
Następny artykułRajski Cesarz – władca na 1,2 mln hektarów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.