Grzegorz Szetyński (1960-2021)

Grzegorz Szetyński
22 marca 2021 r. zmarł Grzegorz Szetyński - współwłaściciel rodzinnego Gospodarstwa Ogrodniczego H. G. M. Szetyńscy z Kóz k. Bielska-Białej. Był wyjątkowym szkółkarzem, zawsze pogodnym, serdecznym, otwartym, człowiekiem wysokiej kultury.

Pan Grzegorz znany był w branży szkółkarskiej jako producent materiału wyjściowego borówki wysokiej, jagody kamczackiej, a także malin i jeżyn. W prowadzenie gospodarstwa zaangażowana była także Jego żona – Hanna i synowie (starszy – Michał – rozwija już obecnie własną działalność szkółkarską).
Szkółkarstwo nie było jedynym zajęciem Pana Grzegorza, bowiem w regionie znany był z działalności samorządowej. W ostatnich latach pełnił funkcję wicestarosty bielskiego.
G. Szetyński chorował na Covid-19.

Ostatnie pożegnanie śp. Grzegorza Szetyńskiego odbędzie się 6 kwietnia 2021 r. o g. 15:00 w kościele pw. św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza przy ul. Parkowej 1 w Kozach.

Łączymy się w bólu z Rodziną i składamy szczere kondolencje.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułW Brwinowie powstał ogród botaniczny
Następny artykułPrzygotuj swój taras na lato. 5 łatwych kroków do pięknego tarasu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.