Rozwijamy nowy portal

portal szkolkarstwo.pl
14 lutego 2022 r. firma Plantpress uruchomiła z myślą o producentach i miłośnikach roślin ozdobnych nowy portal www.szkolkarstwo.pl. 

Znajdą w nim Państwo różnorodną tematykę dotyczącą zarówno produkcji roślin w szkółkach i gospodarstwach kwiaciarskich, jak i wykorzystania gatunków ozdobnych. Producenci znajdą tu dla siebie wiele przydatnych informacji, np. dotyczących nawożenia, techniki uprawy, ochrony roślin, natomiast konsumenci mogą się dowiedzieć więcej o roślinach, ich pielęgnacji i wykorzystaniu oraz zapoznać z procesem uzyskiwania „zielonego” towaru. Nie zabraknie wiadomości o nowych odmianach roślin, trendach rynkowych i aktualnych wieści z branży. W zakładce „Rośliny w miastach” można znaleźć nie tylko informacje o roli zieleni miejskiej, ale też udane przykłady realizacji i inspirujące pomysły. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego portalu!

 

logo

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCebula – dobry początek w uprawie. Zaproszenie na webinarium [1.03.2023 r.]
Następny artykułProgram Ochrony Roślin Sadowniczych na rok 2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.