Rozwijamy nowy portal

portal szkolkarstwo.pl
14 lutego 2022 r. firma Plantpress uruchomiła z myślą o producentach i miłośnikach roślin ozdobnych nowy portal www.szkolkarstwo.pl. 

Znajdą w nim Państwo różnorodną tematykę dotyczącą zarówno produkcji roślin w szkółkach i gospodarstwach kwiaciarskich, jak i wykorzystania gatunków ozdobnych. Producenci znajdą tu dla siebie wiele przydatnych informacji, np. dotyczących nawożenia, techniki uprawy, ochrony roślin, natomiast konsumenci mogą się dowiedzieć więcej o roślinach, ich pielęgnacji i wykorzystaniu oraz zapoznać z procesem uzyskiwania „zielonego” towaru. Nie zabraknie wiadomości o nowych odmianach roślin, trendach rynkowych i aktualnych wieści z branży. W zakładce „Rośliny w miastach” można znaleźć nie tylko informacje o roli zieleni miejskiej, ale też udane przykłady realizacji i inspirujące pomysły. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego portalu!

 

logo

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCzy warto zamontować moskitierę do tunelu ogrodowego?
Następny artykułProgram Ochrony Roślin Sadowniczych na rok 2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.