Targi FLORMART w nowym terminie

targi Flormart
fot. mat. pras. Flormart
Międzynarodowe targi roślin ozdobnych FLORMART we Włoszech zmieniają termin najbliższej edycji z 24-26 listopada 2021 r. na 9-11 lutego 2022 r., aby móc sprowadzić do Padwy, jak największą liczbę gości z zagranicy. Obecnie jest to utrudnione ze względu na niepewność związaną z sytuacją zdrowotną w czasie kolejnej fali pandemii koronawirusa i trudności w planowaniu udziału w wystawie.

Nadzwyczajna lutowa edycja będzie niezmiernie ważnym wydarzeniem poświęconym włoskiej wysokiej jakości produkcji roślin ozdobnych, w tym produktów szkółkarskich, zwłaszcza pod kątem roli zieleni i ekologii we Włoskim Planie Odbudowy (PNRR) oraz promowania „zielonej” produkcji szkółkarskiej pod marką Made in Italy na rynkach zagranicznych, co stanie się możliwe dzięki nowemu, trzyletniemu planowi Fiere di Parma, który właśnie z tej okazji startuje.
Edycja jesienna Flormart powróci 21-23 września 2022 r. do swojego tradycyjnego terminu.

Na podstawie informacji prasowych targów FLORMART

Related Posts

None found

Poprzedni artykułZakup pilarki spalinowej – sam sprzęt czy coś jeszcze
Następny artykułSilesia Plants – giełda szkółkarska stacjonarnie i on-line

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.