Silesia Plants – giełda szkółkarska stacjonarnie i on-line

Silesia Plants
Już jutro i pojutrze (9-10 listopada) odbędzie się giełda szkółkarska Silesia Plants – nowa impreza szkółkarska o charakterze B2B, której pomysłodawcami i organizatorami są producenci roślin ozdobnych - 18 szkółek z południowej części Polski. To druga edycja stacjonarna tej imprezy, która w tym roku przeniosła się z Sosnowca do hal Międzynarodowego Centrum Kongresowego Katowice przy ul. Plac Sławika i Antalla 1 (przy „Spodku”). Spotkaniu w realu będzie towarzyszyła, już po raz trzeci, giełda on-line umożliwiająca zakupy także na odległość.

Na wystawie swoją ofertę zaprezentuje 18 gospodarstw szkółkarskich: HAJDROWSKI BOGDAN Szkółka Krzewów Ozdobnych i Róż, KAPIAS Wojciech Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie, PUDEŁKO Antoni Szkółka Krzewów Ozdobnych, ABRAM Krystyna i Stanisław Szkółka Krzewów i Drzew Ozdobnych; KAJZER Janusz Szkółka Roślin Ozdobnych; KOSTKA Szkółka Karol Kostka; PAWICA Anna i Jerzy Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych; MILCZYŃSKI Maciej i Mateusz Szkółka Krzewów Ozdobnych; PLANTPOL Sp. z o.o. Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych; SMOLIN Jerzy Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych; WRÓBLEWSCY Gospodarstwo Szkółkarskie; TOMŻYŃSKI Szkółka Roślin, PUDEŁEK IŁOWA – Szkółka Krzewów, PUDEŁEK Eugeniusz Szkółka Krzewów Ozdobnych, KUSIBAB WYKA Gospodarstwo Ogrodnicze, KUSIBAB-POPOWICZ Paulina i Popowicz Mirosław Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice S.C., PUDEŁKO Danuta Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych, PLANTIN sp. z.o.o.
Organizatorzy zaprosili na wystawę przedstawicieli centrów ogrodniczych, architektów krajobrazu oraz tych, którzy są zaangażowani w hurtowy obrót roślin. Atutem tej wystawy jest możliwość złożenia zamówienia w jednym miejscu, bezpośrednio u producenta roślin, w czasie trwania wystawy i odbiór zamówionego towaru wiosną, kiedy zaczyna się sezon w punktach sprzedaży. Bogaty i kompletny asortyment firm biorących udział w targach ma pozwolić skompletować pełne zamówienie. Na wystawie będzie można znaleźć ogromny wybór krzewów i drzew ozdobnych (w różnorodnych wielkościach), byliny, krzewy jagodowe, a nawet zioła.
Chętni do odwiedzenia targów Silesia Plants powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.silesiaplants.pl. Tam też znajdują się pomocne informacje o wydarzeniu, w tym zakładka z nowościami roślinnymi, które wprowadzają do asortymentu szkółki.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułTargi FLORMART w nowym terminie
Następny artykułSzkółkarski konkret

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.