Strona główna Tagi Doniczki

doniczki

Doniczki na taras – jak wybrać modele praktyczne i estetyczne?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Taras stanowi naturalne przedłużenie salonu lub pokoju dziennego. Często jest to zatem po prostu przestrzeń do przyjemnej rekreacji lub spotkań towarzyskich, zwłaszcza gdy ustawi się na nim wygodne meble wypoczynkowe.

38. edycja Plantarium za nami

Hasłem tegorocznych międzynarodowych targów szkółkarskich Plantarium, które trwały od 21 do 23 sierpnia w holenderskim Boskoop Hazerswoude (wspólnie z targami Groen-Direkt o charakterze czysto handlowym) był slogan ‘Green Fits All’, który można przetłumaczyć jako “W zieleni wszystkim do twarzy”.

Komisja PE chce szybszego wyrównywania dopłat

Komisja rolnictwa PE opowiedziała się w środę za szybszym wyrównywaniem dopłat bezpośrednich dla rolników w UE w ramach reformy polityki rolnej. Może to oznaczać nieco większe dopłaty dla polskich rolników po 2014 r., niż proponowała Komisja Europejska.

Technika i technologie dla szkółkarstwa

Jednym z ważnych działów tegorocznej warszawskiej wystawy „Zieleń to Życie”  były technika i technologie dla szkółkarstwa i ogrodów. W tym roku wśród wystawców tej branży udało się wyłonić laureata nagrody w kategorii „Najlepszy produkt dla szkółkarstwa”, której nie przyznano w 2010 roku. Prezentujemy wybrane środki produkcji dla szkółkarstwa pokazane w ostatniej edycji opisywanej imprezy.