Free Porn
Strona główna Tagi Flia

flia

Nadruk – nowa technologia

LogoFrucht to technika nanoszenia nadruku (dowolnych grafik i napisów, logotypów) indywidulanie na owoce i warzywa.
 
 

Mrożonki w nowym wymiarze – kandydat do FLIA 2018

Przyzwyczailiśmy się do widoku automatów sprzedających napoje gazowane i słodycze, czyli żywność przetworzoną i uznawaną przez dietetyków za niezdrową. Teraz pojawia się alternatywa – automat przygotowujący smoothies z mrożonych owoców i warzyw. Co ciekawe, klient może sam wybrać sobie zestaw produktów, które będą zmiksowane dla niego. 

EKO-kartonowe opakowania z siana. Kandydat do nagrody FLIA 2018

Fabryka papieru Papierfabrik Scheufelen z Niemiec, wyprodukowała papier (karton), który jest materiałem wyjściowym do tworzenia przyjaznych środowisku opakowań dla owoców i warzyw. Produkt o nazwie Scheufelen Grass Paper – Greenliner kandyduje do nagrody FLIA 2018.
 

Adora – kandydat do nagrody FLIA 2018

Jednym z kandydatów do przyszłorocznej nagrody FLIA (Fruit Logistica Innovation Award) jest pomidor oferowany pod marką Adora. Zgłosiła go firma HM Clause z Hiszpanii. 
 
 

Fruit Logistica Innovation Award 2016

Najbardziej pożądane nagrody w branży świeżych produktów zostaną przyznane w Berlinie 5 lutego 2016 roku. 3 i 4 lutego ponad 65 000 (szacunek na podstawie ubiegłorocznych danych) zwiedzających specjalistów z ponad 135 krajów będzie mogło oddać swój głos na Innowację Roku.