Fruit Logistica Innovation Award 2016

Najbardziej pożądane nagrody w branży świeżych produktów zostaną przyznane w Berlinie 5 lutego 2016 roku. 3 i 4 lutego ponad 65 000 (szacunek na podstawie ubiegłorocznych danych) zwiedzających specjalistów z ponad 135 krajów będzie mogło oddać swój głos na Innowację Roku.
 
Nominacje do nagrody w LOGISTICA Innowacji Owoce (Flia) 2016 zostały potwierdzone. Dziesięć innowacji zostanie zaprezentowanych na FRUIT LOGISTICA 2016 na specjalnej powierzchni wystawienniczej pomiędzy halami 20 i 21. Tutaj również 5 lutego o godzinie 14:30 zostanie ogłoszony zwycięzca.
 
-The Flia jest uważany za najważniejszą nagrodę w branży. To przyciąga uwagę mediów i honoruje znaczące nowe produkty i usługi, które będą miały pozytywny wpływ na międzynarodowy sektor świeżych produktów – wyjaśnia Wilfried Wollbold, Globalny Dyrektor marki Fruit Logistica. 
 
Więcej w naszej galerii
 
Za: fruitlogistica.de
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułGruszek mniej, chociaż… więcej
Następny artykułSkładki na ubezpieczenie społeczne rolników w I kwartale 2016 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.