Strona główna Tagi Goemar

goemar

Arysta LifeScience liderem na rynku biostymulatorów

W czwartek 27 marca na 12-tej międzynarodowej konferencji NewAg w Warszawie odbyła się konferencja prasowa firmy Arysta LifeScience, poświęcona m.in. przejęciu przez Arystę francuskiej firmy Goëmar - wiodącego producenta biostymulatorów.

Arysta LifeScience przejmuje firmę Goëmar

Arysta Lifescience ogłosiła w środę 26 marca przejęcie francuskiej firmy Goëmar od koncernu BeCapital and Pechel Industries. Goëmar z siedzibą w Saint Malo jest światowym producentem i dostawcą produktów dla roślin z grupy biostymulatorów, biokontroli oraz innowacyjnego nawożenia, w tym technologii Physio ActivatorTM oraz Natural Defense Technologies.

Porozumienie Arysta LifeScience i Goëmar

Pod koniec grudnia ubiegłego roku Arysta LifeScience i Laboratoria Goëmar zawarły dwie umowy dotyczące rozwoju i dystrybucji biostymulatorów i produktów kontroli biologicznej. Na mocy pierwszej umowy Arysta LifeScience zyskało wyłączność na liczne produkty Laboratoriów Goëmar z linii Physio Activator® (PAT) i Natural Protect®. Na mocy drugiej - Laboratoria Goëmar zyskały wyłączność na produkty Arysta LifeScience z grupy biostymulatorów i środków kontroli biologicznej. Obie umowy przewidują rozszerzenie współpracy o nowe technologie, które obecnie są rozwijane.