Strona główna Tagi Husqvarna

husqvarna

Zakup pilarki spalinowej – sam sprzęt czy coś jeszcze

Materiał Partnera Husqvarna
Pilarka łańcuchowa to urządzenie, które ma zastosowanie nie tylko do prac leśnych, ale także przydomowych. Dlatego na jej zakup decyduje się wielu użytkowników. Czym kierować się przy wyborze pilarki spalinowej? Co warto posiadać oprócz samej maszyny?

Husqvarna zredukuje emisję gazów cieplarnianych

Husqvarna Group to pierwsza szwedzka i pierwsza na świecie firma z sektora producentów maszyn i urządzeń do pielęgnacji lasów, ogrodów i parków, która zobowiązała się do redukcji emisji gazów cieplarnianych. Zobowiązanie to zostało zatwierdzone przez Science Based Targets Initiative.
 

Koszenie trawy za dotknięciem palca

Zaledwie jednym palcem możemy zarządzać pracami związanymi z koszeniem i pielęgnacją trawy w ogrodzie. Posiadacze automatycznych kosiarek Husqvarna Automower® 320, 330X i 450X dzięki wprowadzonej na rynek aplikacji Automower® Connect dla Apple Watch™ firmy Husqvarna mogą od dziś zarządzać, uruchamiać, planować, konfigurować i monitorować urządzenie za pomocą smartwatcha.

Kontakt z maszyną – w dwie strony

Nowoczesne technologie otaczają nas i stały się integralnym elementem naszego życia. Rozwój sprawił, że urządzenia zaczęły się z nami komunikować i potrafią przekazywać informację między sobą. Określenie „connectivity” stało się także nieodzownym elementem w dziedzinie pielęgnacji zieleni.