Strona główna Tagi Plantpol

plantpol

Z nutą egzotyki – dni otwarte firmy Plantpol Sp. z o.o.

W ostatnich dniach czerwca (28–30. 06. 2019 r.) firma Plantpol Sp. z o.o. zaprosiła producentów roślin ozdobnych na Dni Otwarte do swojej siedziby w Zaborzu k. Oświęcimia. Przygotowana z rozmachem wystawa przyciągnęła licznych (ponad 1500 osób) zwiedzających. Zaprezentowano bogaty asortyment gatunków balkonowo-rabatowych, uzupełniony o ciekawe odmiany krzewów, bylin, ozdobnych traw oraz ziół.

Barwy Zaborza

W dniach 23–25 czerwca spółka Plantpol z Zaborza zorganizowała Dni Otwarte swojej firmy, na które zaprosiła producentów roślin ozdobnych oraz przedsiębiorstwa dostarczające środki produkcji ogrodniczej. Dla profesjonalnej publiczności przeznaczone były dwa pierwsze dni wydarzenia, amatorzy mogli zapoznać się z najnowszą ofertą roślin balkonowo-rabatowych i bylin w niedzielę, 25 czerwca.

Feeria barw w Zaborzu

26-27 czerwca w firmie Plantpol Zaborze odbywają się Dni Otwarte. Impreza organizowana co dwa lata przyciąga klientów tego przedsiębiorstwa z całej Polski. Mają oni okazję zapoznać się z nowymi odmianami, porozmawiać z pracownikami firmy na temat uprawy, a także zapoznać się z szeroką ofertą przedsiębiorstw - dostawców środków produkcji, obecnych na wystawie.

Nowości z Plantpolu

Dni Otwarte firmy Plantpol, które odbyły się 28 i 29 czerwca w Zaborzu k. Oświęcimia, były szczególne nie tylko pod względem mnogości zaprezentowanego asortymentu, ale także ze względu na jubileusz 20-lecia istnienia tej spółki.