Strona główna Tagi World food

world food

Trwają targi WorldFood

10 kwietnia w halach EXPO XXI rozpoczęła się V edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood. Wydarzenie trwać będzie od 10 do 12 kwietnia.

Wyniki konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood Warsaw 2018

25 marca w Warszawie w restauracji Moonsfera obradowało jury konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood Warsaw 2018. Ponad 140 produktów spożywczych w czternastu kategoriach walczyło o medale i wyróżnienia targowe.

World Food w Warszawie po raz drugi

W czwartek 16 kwietnia zakończyły się trwajęce 3 dni Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw. Hale warszawskiego centrum Expo XXI odwiedziła duża liczba osób, wielu profesjonalistów prowadziło rozmowy handlowe, a chętni mogli także uczestniczyć w panelu konferencyjnym.

„U nas niczego nie brakuje”

W sklepach spożywczych w Moskwie nie brakuje niczego. Warzyw i owoców jest dużo. Najwięcej jest jabłek. Pochodzą one z Ameryki Południowej i z sadów na terenie Rosji. Wielu Moskwiczan posiada własne działki poza miastem i ma jabłka własnej produkcji.

World Food Moscow

Dzisiaj rozpoczęły się Targi Żywności w Moskwie. Będą one trwały przez 4 dni. Uczestniczy w nich około 600 wystawców z prawie 70 krajów. Rosyjskie produkty żywnościowe są prezentowane na licznych stoiskach. Z zagranicznych wystawców, oprócz Polski i innych krajów europejskich, uczestniczą w targach Turcja, Maroko, Argentyna, Chiny i kraje z Ameryki Południowej i Afryki.

Targi World Food 2014

W środę 9 kwietnia rozpoczęły się trzydniowe Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw 2014. Jest to impreza skierowana do profesjonalistów z branży żywnościowej. Bogato przedstawiają się ekspozycje produktów rolno-spożywczych oraz napojów, przypraw, dodatków do żywności i półproduktów.

Na targach żywności w Moskwie

Z udziałem 1600 wystawców z 70 krajów w poniedziałek 16 września w Moskwie rozpoczęła się 22. Międzynarodowa Wystawa Żywności i Napojów WorldFood Moscow, największe targi rolno-spożywcze w Rosji. Swoje stoiska uruchomiło ponad 50 firm z Polski. Gospodarze prognozują, że wystawę odwiedzi około 30 tys. osób -wyłącznie przedstawicieli branży rolno-spożywczej.

Grad… wyróżnień w Moskwie

Wczoraj zakończyły się 21. targi World Food Moscow. W konkursie na produkt roku (o tytuł starało się 600 produktów w sześciu kategoriach) centralna komisja degustacyjna przyznała 9 nagród grand-prix, 105 złotych medali, 66 srebrnych i 35 brązowych. Z kolei w konkursie „Świat żywności” uhonorowano debiutantów wystawy firmę Fazer i Ministerstwo Handlu Indonezji.