Targi World Food 2014

W środę 9 kwietnia rozpoczęły się trzydniowe Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw 2014. Jest to impreza skierowana do profesjonalistów z branży żywnościowej. Bogato przedstawiają się ekspozycje produktów rolno-spożywczych oraz napojów, przypraw, dodatków do żywności i półproduktów.

W tegorocznej edycji targów uczestniczą firmy sektora rolno-spożywczego z całego świata, m.in. Łotwy, Wielkiej Brytanii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Rosji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Tajlandii, Niemiec, Turcji i Malezji.

Targi World Food to prezentacja przedstawicieli wszystkich branż sektora rolno-spożywczego – są tu producenci wyrobów piekarniczych i cukierniczych, miodów i produktów pszczelarskich, a także mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowiny, makaronów, wyrobów mleczarskich, owoców i warzyw, mrożonek. Swoje stoiska mają również firmy oferujące usługi oraz rozwiązania technologiczne dla tego sektora.

Targom, które po raz pierwszy odbywają się w Polsce, towarzyszą wykłady, panele dyskusyjne oraz pokazy kulinarne. Organizatorzy zapraszają do warszawskiego Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 – w czwartek 10 kwietnia do godz. 17.00, w piątek 11 kwietnia w godz. 10.00-16.00.

mp

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPtaki a wartość ekologiczna terenów rolniczych
Następny artykułWyroki wobec b. prezesów ARR są prawomocne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.