Strona główna Tagi Worldfood warsaw

worldfood warsaw

Trwają targi WorldFood

10 kwietnia w halach EXPO XXI rozpoczęła się V edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood. Wydarzenie trwać będzie od 10 do 12 kwietnia.

Wyniki konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood Warsaw 2018

25 marca w Warszawie w restauracji Moonsfera obradowało jury konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood Warsaw 2018. Ponad 140 produktów spożywczych w czternastu kategoriach walczyło o medale i wyróżnienia targowe.

Na World Food Warsaw

11-13 kwietnia w halach warszawskiego EXPO XXI odbywała się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów - World Food Warsaw. Podobnie jak w latach poprzednich, oferta wystawców była bogata i nie brakowało w niej przetworów z owoców i warzyw.

Produkty ogrodnicze wśród medalistów Targów WorldFood Warsaw 2017

Ponad 150 produktów spożywczych w jedenastu kategoriach walczyło o medale i wyróżnienia targowe. Propozycje producentów i przetwórców przeszły oczekiwania wszystkich, a wysublimowane efekty smakowe i zapachowe zaskoczyły nawet wymagające kubki smakowe profesjonalistów zasiadających w Jury. W czwartek, podczas spotkania z mediami zostały ogłoszone wyniki.

Ekologiczne WorldFood Warsaw

W 2017 roku wartość rynku żywności ekologicznej w Polsce może przekroczyć 1 miliard złotych. Nic dziwnego, że strefa EcoFood oraz  liczne panele dyskusyjne i konferencje poświęcone tej tematyce odbywające się podczas targów WorldFood Warsaw budziły duże zainteresowanie odwiedzających.

Złote Medale WorldFood Warsaw 2016

Co roku targom WorldFood Warsaw towarzyszy konkurs o prestiżowy Złoty Medal. Jego celem jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych podczas wystawy. Profesjonalne jury składające się z przedstawicieli branży ocenia skład wyrobów (w tym surowców wykorzystywanych do produkcji, ich pochodzenia i technologii wytwarzania), posiadanych certyfikatów, opakowania i oznakowania oraz koncepcji marketingowej i sposobu dystrybucji.
 

World Food w Warszawie po raz drugi

W czwartek 16 kwietnia zakończyły się trwajęce 3 dni Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw. Hale warszawskiego centrum Expo XXI odwiedziła duża liczba osób, wielu profesjonalistów prowadziło rozmowy handlowe, a chętni mogli także uczestniczyć w panelu konferencyjnym.

Za dwa tygodnie – targi ogrodnicze w Warszawie

Pomiędzy 14 a 16 kwietnia w Warszawie organizowane są po raz drugi targi World Food Warsaw. Organizatorzy podają, że zanotowali 80% wzrost ilości zgłoszeń ze strony wystawców - będzie ich 170, z 28 krajów.
 

Targi World Food 2014

W środę 9 kwietnia rozpoczęły się trzydniowe Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów World Food Warsaw 2014. Jest to impreza skierowana do profesjonalistów z branży żywnościowej. Bogato przedstawiają się ekspozycje produktów rolno-spożywczych oraz napojów, przypraw, dodatków do żywności i półproduktów.

Pierwsza edycja WorldFood Warsaw

Od 9 do 11 kwietnia br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się – po raz pierwszy w Polsce – Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw. Targi te to kolejna platforma biznesowa dla producentów, dystrybutorów i klientów branży spożywczej, a także dla wszystkich tych, którzy są dostawcami usług, systemów specjalistycznych oraz rozwiązań technologicznych dla tego sektora.