700-300-katalogi-warzyw

Krajowa Agro Akademia Pomidorowa

Krajowa Agro Akademia Pomidorowa stanowi przestrzeń do największej w kraju debaty o przyszłości produkcji pomidorów przetwórczych.

Agro Akademia BASF to wyjątkowa inicjatywa, której organizatorzy skupiają się na aspektach edukacyjnych. Każde spotkanie z tego cyklu to dawka merytorycznej wiedzy, którą z producentami warzyw dzielą się eksperci. Zaplanowana na 11 lutego Krajowa Agro Akademia Pomidorowa zorganizowana przez BASF i Nunhems, która odbędzie się w Licheniu Starym, idzie o krok dalej – będzie nie tylko edukować, ale stworzy pole do dyskusji nad obecnym stanem i przyszłością produkcji pomidorów przetwórczych w Polsce.

Istotną częścią spotkania będzie debata z udziałem przedstawiciela MRiRW – Ryszarda Bartosika – Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz przedstawicieli pięciu grup producenckich zrzeszających plantatorów pomidorów przy największych przetwórniach tego warzywa w kraju. Moderatorem debaty będzie Adam Paradowski (Plantpress).

Jako wstęp do dyskusji, która odbędzie się w Licheniu Starym w miesięczniku Warzywa 1/2020 ukazał się artykuł, w którym osoby związane z produkcją pomidorów przetwórczych mówią o aktualnej sytuacji w branży.

Patronem medialnym Krajowej Agro Akademii Pomidorowej jest wydawnictwo Plantpress, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię