W listopadowych „Warzywach” europejski rynek oraz pory

W listopadowym wydaniu „Warzyw” można przeczytać m.in. opinie specjalistów nt. sytuacji na europejskich rynkach warzyw. Informacje te zostały zebrane we wrześniu podczas Międzynarodowych Dni Otwartych firm hodowlano-nasiennych w północnej Holandii.

Wydarzenie to jak co roku przyciągnęło dużą liczbę odwiedzających z całego świata, co dało sposobność rozeznania się w sytuacji na rynku warzyw w niektórych krajach.

W temacie numeru prezentujemy ofertę odmian pora oraz wiele wskazówek dotyczących produkcji rozsady tego warzywa. Opisujemy również doświadczenia prowadzone przez holenderskich specjalistów, mające na celu poprawę jakości i wielkości plonu pora.

W tym numerze znajdują się również liczne relacje z organizowanych jesienią dni pola, m.in. z Lubelszczyzny, Małopolski, Kujaw, Wielkopolski oraz Pomorza. W relacjach tych znaleźć można ocenę odmian różnych warzyw oraz zalecenia dotyczące ochrony roślin i nawożenia.

Prezentowała Aleksandra Andrzejewska

Listopadowy numer do nabycia w sklepie Plantpressu. 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułHolenderskie markety. Ceny warzyw i owoców w połowie listopada
Następny artykułSzklarnie Tunele Osłony. Nowy miesięcznik na rynku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.