Z rewizytą do hiszpańskich producentów

Za tydzień grupa producentów z Polski, w tym członkowie polskiego Stowarzyszenia Promocji Brokułów, będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda uprawa brokułów na polach u europejskiego lidera w produkcji tego warzywa w Hiszpanii. 
Podczas wyjazdu zaplanowano zwiedzanie pól uprawnych w rejonie Murcji (miasto Cartagena), wizytę u producentów rozsad warzyw, a także w zakładzie przetwórczym oraz w firmie konfekcjonującej brokuły w Hiszpanii.

Wyjazd zorganizowała firma Sakata oraz Stowarzyszenie Promocji Brokułów na zaproszenie władz analogicznego stowarzyszenia działającego w Hiszpanii. Delegacja Hiszpańskiego Stowarzyszenia Promocji Brokułów była jesienią ubiegłego roku w Polsce. Hiszpanie podziwiali polską produkcję, dzielili się swoimi spostrzeżeniami, a teraz chcą pokazać, jak wygląda ta produkcja u nich. Podczas spotkania zaplanowano szeroki panel dyskusyjny ze stroną hiszpańską.

Więcej informacji z tego wydarzenia przekażemy zarówno na naszych portalach: warzywa.pl. oraz ogrodinfo.pl, jak i na łamach miesięcznika „Warzywa”.

Aleksandra Andrzejewska

Related Posts

None found

Poprzedni artykułBluLog, czyli stały podgląd temperatury
Następny artykułW bułgarskim koszyku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.