Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
08.06.2016

„Szkółkarstwo” na smartfonie i tablecie

Tagi:
Od teraz dwumiesięcznik "Szkółkarstwo" dostępny jest także na tablecie lub w smartfonie. To wszystko dzięki nowej aplikacji Szkółkarstwo, którą można zakupić w App Store oraz na Google Play.
Wydawcą aplikacji jest Plantpress Sp. z o.o., branżowe wydawnictwo oraz producent specjalistycznych aplikacji mobilnych (m.in. do testu skrobiowego), które ułatwiają sadownikom, ogrodnikom i rolnikom prowadzenie produkcji i zarządzanie gospodarstwem.

„Szkółkarstwo” to jedyne na polskim rynku i jedno z nielicznych w Europie czasopism poświęconych w całości profesjonalnej produkcji szkółkarskiej. Pierwszy numer ukazał się w 1993 roku, a w roku ubiegłym dwumiesięcznik obchodził 20-lecie działalności.

Tematyka „Szkółkarstwa” obejmuje zarówno rośliny ozdobne (byliny, krzewy oraz drzewa), jak i sadownicze (drzewa i krzewy owocowe, truskawki): możliwość uprawy różnych gatunków i odmian w Polsce, metody ich rozmnażania oraz produkcji w szkółkach czy ochrony przed chorobami i szkodnikami. W każdym numerze znajdują się relacje z gospodarstw i najważniejszych szkółkarskich wystaw, targów i spotkań, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Nie brakuje także opisów ciekawych, rzadko spotykanych w szkółkach gatunków. W ostatnich latach dużo miejsca autorzy poświęcają też handlowi roślinami, trendom w ich sprzedaży i marketingu czy sposobom pakowania oraz etykietowania.

"Szkółkarstwo" dostępne jest od teraz również na urządzenia mobilne - zapraszamy!Pobierz w Google PlayPobierz w App Store

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij

Najpopularniejsze

Kalendarz wydarzeń

„Szkółkarstwo” na smartfonie i tablecie

Tagi

created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności