Klasmann-Deilman Polska diamentem Forbesa 2020

Firma Klasmann-Deilman Polska Sp. z o.o. działająca na krajowym rynku ogrodniczym w segmencie specjalistycznych podłoży ogrodniczych zdobyła uznanie analityków i otrzymała tytuł Diament Forbesa 2020.

Dyrektor handlowy Jacek Stępowski jest bardzo dumny z tej nagrody: „Cały nasz zespół ciężko pracował przez ostatnie kilka lat – a teraz zdobyliśmy tę nagrodę. Tytuł „Diamentów Forbesa 2020” potwierdza, że należymy do najlepszych firm w Polsce”.

Jacek Stępowski

Dariusz Binkowski, dyrektor finansowy, dodaje: „Pokazuje to, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich kilku lat.” Bernd Wehming, dyrektor zarządzający Klasmann-Deilmann Group, może tylko to podkreślić: „Jestem dumny i pod wrażeniem, że Klasmann-Deilmann Polska jest jednym ze zwycięzców„ Diamentów Forbesa 2020”. To prestiżowa nagroda ”. Dr Horst Kupschus, dyrektor zarządzający Klasmann-Deilmann Polska, dodaje: „Ta nagroda jest zasłużona, została osiągnięta dzięki zaangażowaniu i wyjątkowemu działaniu naszego polskiego zespołu”.

„Diamenty Forbesa” to coroczny ranking firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2020” zostały opracowane przez redakcję na podstawie szwajcarskiej metodologii oceny wartości firmy. Najważniejsze kryteria obejmują wyniki finansowe za lata 2014-2018, wartość aktywów, historię płatności, wiarygodność płatności oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

informacja prasowa Klasmann-Deilmann

Related Posts

None found

Poprzedni artykuł7 zasad bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin
Następny artykułKoniec z naklejkami na owocach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.