Diamentowy Florensis

Florensis Polska
Załoga firmy Florensis Polska Sp. z o.o. fot. Florensis Polska
Już od 12 lat miesięcznik "Forbes" i spółka Bisnode Polska (wywiadownia gospodarcza) przygotowują zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, przyznając im tytuł Diamentów Forbesa. W tym roku wśród nagrodzonych znalazło się przedsiębiorstwo Florensis Polska Sp. z o.o.

Diamenty Forbesa są jednym z najważniejszych rankingów biznesowych na polskim rynku i corocznie prezentują firmy, których wartość wzrosła najszybciej w ciągu ostatnich trzech lat. Kryteria zestawienia obejmują wyniki finansowe z lat 2015-2018, wartość nieruchomości, historię płatności i wiarygodność płatności. Wywiadownia Bisnode Polska zebrała dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2018–2014. Na tej podstawie powstała lista blisko 7 tysięcy przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające te warunki musiały też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Diamenty Forbesa

Firmę Florensis Polska tworzy ośmioosobowa ekipa pracowników, którzy – w większości wypadków – są w tym przedsiębiorstwie od początku jego istnienia. Jak podkreśla Tomasz Burda, prezes zarządu Florensis Polska sp. z o.o., doświadczenie i zaangażowanie wszystkich pracowników pozwoliły dynamicznie reagować na zmieniające się potrzeby klientów, a w efekcie – osiągnąć firmie taki sukces.

Tomasz-Burda
Tomasz Burda, prezes zarządu Florensis Polska Sp. z o.o. fot. Florensis Polska

Więcej o wyróżnionej firmie Florensis Polska Sp. z o.o. można przeczytać na portalu forbes.pl

https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2020/florensis-polska?fbclid=IwAR1a8y05dIMQJIdNLTJDti-f27c1t64-5HSuhOveIGLvRCME2nOAjMGr20M

Na podstawie informacji z portalu forbes.pl

Poprzedni artykułJałowce – o tylko pospolitej nazwie
Następny artykułBadania konsumpcji warzyw i owoców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię