Finał konkursu na Operatora Opryskiwacza 2017

Już 11 lipca dowiemy się, kto zostanie najlepszym Operatorem Opryskiwacza roku 2017. Konkurs jest organizowany po raz drugi i ma na celu propagowanie zasad BHP w rolnictwie i sposobów właściwego aplikowania środków ochrony roślin.
Eliminacje do konkursu odbywały się podczas spotkań polowych „Pola Klasy S” w każdej z dziewięciu lokalizacjach, w różnych terminach i rejonach kraju. Spośród osób, które najlepiej wykonały testy i zadania praktyczne wybraliśmy 5 najlepszych zawodników z całej Polski. Wezmą oni udział w wielkim finale, który odbędzie się 11 lipca 2017 roku na Interra Farm w Lewiczynie koło Grójca, w gospodarstwie państwa Puncewiczów. 
 
Uczestnicy finału będą walczyć o tytuł najlepszego Operatora Opryskiwacza oraz nagrody Syngenta warte aż 14 000 zł i wiele innych nagród ufundowanych przez partnerów: firmy Yara Polska, a także Kverneland Group Polska. Zwycięzca konkursu otrzyma oprócz tytułu Operatora Roku 2017 opatentowane przez Syngenta urządzenie ułatwiające bezpieczne przygotowanie cieczy roboczej  i napełnianie opryskiwacza „MobiPhyt Préparer Confortable” i „MobiPhyt Confort”. 
 
Dodatkowo najlepsi zawodnicy otrzymają tablety, produkty Syngenta (do wyboru), nawozy od firmy Yara i upominki od firmy Kverneland. Wszyscy finaliści otrzymają jednostkę siewną Hyvido o wartości 250 zł oraz upominki od partnerów. 
za: mat. organizatorów

Related Posts

None found

Poprzedni artykułTeraz więcej porad i komunikatów sadowniczych
Następny artykułPE przegłosował koncesje na ukraiński eksport; Polska może stracić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.