Strona główna Tagi Konkurs

konkurs

Wielki Quiz Wiedzy Sadowniczej już 24 marca!

20 pytań – 20 nagród – już w najbliższy środę, 24 marca, zapraszamy na wielką rozgrzewkę przed nowym sezonem – Wielki Quiz Wiedzy Sadowniczej. Sprawdźcie swoją wiedzę i wygrywajcie cenne nagrody przydatne w każdym gospodarstwie sadowniczym.

Ocena bylin w otwartej formule

Międzynarodowe Towarzystwo Bylinowe (Internationale Stauden Union) założone zostało w 1965 r. w Hanowerze przez producentów i hodowców bylin. Jednym z jego głównych zadań jest wyszukiwanie i wyróżnianie nowych odmian trwałych roślin zielnych, które wcześniej poddawane są wielowymiarowej ocenie.

“W jak Warzywa” – konkurs dla producentów warzyw. Zgarnij cenne nagrody!

Portal Warzywa.pl zaprasza wszystkich producentów warzyw do wzięcia udziału w konkursie “W jak Warzywa”.

25. Charsznickie Dni Kapusty

25. Charsznickie Dni Kapusty, jak co roku, odbyły się w drugi weekend września, w Charsznicy

Znamy zwycięzców 34. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”

Podczas uroczystej gali nagrodzono 27 laureatów w 11 kategoriach i przyznano 14 wyróżnień. Przedstawiamy warszawiaków, którzy w tym roku zachwycili nas swoją pomysłowością i zaangażowaniem w tworzenie zielonego miasta.

Znamy najpiękniej ukwiecone miasto Polski

Szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power dobiegła końca. Od 1 do 21 sierpnia o miano Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce rywalizowało 84 miejscowości z całej Polski. Niemal od pierwszych chwil prowadził Pułtusk i nie oddał prowadzenia już do samego końca - 18 992 głosów to pewne zwycięstwo!

Znamy najlepszego operatora opryskiwacza

11 lipca w gospodarstwie państwa Puncewiczów w Lewiczynie k. Grójca przeprowadzono finały konkursu na najlepszego operatora opryskiwacza zainicjowanego przez firmę Syngenta w ubiegłym roku. Wczorajsze zawody kończyły trzyetapowe współzawodnictwo rozpoczęte wiosną bieżącego roku.

XVII edycja konkursu „Sposób na Sukces” rozstrzygnięta

4 lipca w Belwederze odbył się finał XVII edycji konkursu "Sposób na Sukces". Jego organizatorem było Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, które do współpracy zaprosiło Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
 

Finał konkursu na Operatora Opryskiwacza 2017

Już 11 lipca dowiemy się, kto zostanie najlepszym Operatorem Opryskiwacza roku 2017. Konkurs jest organizowany po raz drugi i ma na celu propagowanie zasad BHP w rolnictwie i sposobów właściwego aplikowania środków ochrony roślin.

W Warszawie przyjmuje Wirtualny Lekarz Roślin

Po raz pierwszy w Polsce wszyscy miłośnicy zieleni będą mogli skorzystać z porad Wirtualnego Lekarza Roślin. I to zupełnie za darmo. Od dzisiaj przez cały czerwiec, w ramach Centrum Porad 34. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”, Wirtualny Lekarz Roślin odpowie na wszystkie pytania.