Nowy rozpuszczalny nawóz wspomagający ukorzenianie i rozwój roślin

Grupa Prayon, światowy lider w produkcji fosforanów, wprowadza nowy nawóz - pod nazwą Pbooster, który skutecznie przyspiesza ukorzenienie się roślin poprzez wprowadzenie fosforu w optymalnej formie.
 
Jest to dobrana mieszanina polifosforanów i ortofosforanów, która pozwala na całkowite zastąpienie tradycyjnych nawozów fosforowych (np. fosforanu monopotasowego. Stosowane dotychczas ortofosforany, w pewnych okolicznościach nie były w stanie zapewnić optymalnego poziomu fosforu dla roślin. Pbooster dzięki swojemu składowi rozwiązuje ten problem. Zawarty w nawozie fosfor nie wchodzi w reakcje z innymi składnikami pożywki i nie pozostawia osadów w systemach irygacyjnych. Pbooster może być stosowany w nawożeniu owoców, warzyw i innych roślin uprawianych zarówno w systemie bezglebowym jak i tradycyjnym – w glebie, torfie itp. 
 
Za: www.prayon.com
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułMożemy zwiększać produkcję jabłek
Następny artykułMenu dla VIP-ów – z jedzenia, którego nie chciały supermarkety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.