ZASŁUŻENI DLA ROLNICTWA

  25 marca br. w Warszawie wręczone zostały wysokie odznaczenia państwowe za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju gospodarki żywnościowej i rolnictwa. Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele branży rolniczej i ogrodniczej (tych ostatnich reprezentowała producentka szkółkarskiego materiału jagodowego - Mariola Markiewicz z Buszkowa), przedstawiciele zakładów przetwórczych i rynków hurtowych oraz dziennikarze z działów rolnych prasy i radia (m.in. Leonid Wawryniuk - redaktor naczelny miesięcznika ''Agrobazar'' oraz Jan Zwoliński z I programu Polskiego Radia). Wręczający nagrody prezydent Aleksander Kwaśniewski podkreślił ogromną rolę mediów w propagowaniu, tak obecnie pożądanej, aktywności w rolnictwie. Uroczystość w Pałacu Prezydenckim była również okazją do Spotkania przedstawicieli najwyższych władz państwowych z laureatami ośmiu dotychczasowych konkursów Agroligi i Agrobiznesu, których celem - jak stwierdził prezydent - ''oprócz wyróżnienia liderów jest promocja i upowszechnianie metod osiągania sukcesu. Poprzez przykład mogą one konsolidować środowiska gospodarcze, a także pozwalają wspólnie prowadzić działalność produkcyjną.''

  25 marca br. w Warszawie wręczone zostały wysokie odznaczenia państwowe za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju gospodarki żywnościowej i rolnictwa. Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele branży rolniczej i ogrodniczej (tych ostatnich reprezentowała producentka szkółkarskiego materiału jagodowego – Mariola Markiewicz z Buszkowa), przedstawiciele zakładów przetwórczych i rynków hurtowych oraz dziennikarze z działów rolnych prasy i radia (m.in. Leonid Wawryniuk – redaktor naczelny miesięcznika ”Agrobazar” oraz Jan Zwoliński z I programu Polskiego Radia). Wręczający nagrody prezydent Aleksander Kwaśniewski podkreślił ogromną rolę mediów w propagowaniu, tak obecnie pożądanej, aktywności w rolnictwie. Uroczystość w Pałacu Prezydenckim była również okazją do Spotkania przedstawicieli najwyższych władz państwowych z laureatami ośmiu dotychczasowych konkursów Agroligi i Agrobiznesu, których celem – jak stwierdził prezydent – ”oprócz wyróżnienia liderów jest promocja i upowszechnianie metod osiągania sukcesu. Poprzez przykład mogą one konsolidować środowiska gospodarcze, a także pozwalają wspólnie prowadzić działalność produkcyjną.”

  Related Posts

  None found

  Poprzedni artykułOGLĄDAJĄC SIĘ WSTECZ
  Następny artykułZ NIEMIECKIM AKCENTEM

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz treść komentarza
  Wpisz swoje imię

  ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.