ZBIORY JABŁEK W EUROPIE

  W opublikowanej poniżej tabeli przedstawiamy pierwsze — jeszcze szacunkowe — dane dotyczące zbiorów jabłek w rozpoczynającym się sezonie. Informacje uwzględniają państwa będące najważniejszymi producentami tych owoców w Unii Europejskiej, kraje kandydujące do Wspólnoty (w tym Polskę) oraz kilka innych, które dostarczyły swoich prognoz na tegoroczny kongres Prognosfruit 2000 w austriackim Grazu (czytaj też na stronie 10). Ponieważ spotkanie to miało miejsce na początku sierpnia, można się spodziewać, że część danych może ulec zmianom po zakończeniu zbiorów. Dla porównania sytuacji w roku bieżącym z tą z lat ubiegłych, podajemy również wielkości zbiorów jabłek w ostatnim pięcioleciu.

  ZBIORY JABŁEK (W TONACH) W WYBRANYCH KRAJACH EUROPEJSKICH W LATACH 1995-99 ORAZ PROGNOZA NA 2000 ROK. Źródło: EUROFRU


  W opublikowanej poniżej tabeli przedstawiamy pierwsze — jeszcze szacunkowe — dane dotyczące zbiorów jabłek w rozpoczynającym się sezonie. Informacje uwzględniają państwa będące najważniejszymi producentami tych owoców w Unii Europejskiej, kraje kandydujące do Wspólnoty (w tym Polskę) oraz kilka innych, które dostarczyły swoich prognoz na tegoroczny kongres Prognosfruit 2000 w austriackim Grazu (czytaj też na stronie 10). Ponieważ spotkanie to miało miejsce na początku sierpnia, można się spodziewać, że część danych może ulec zmianom po zakończeniu zbiorów. Dla porównania sytuacji w roku bieżącym z tą z lat ubiegłych, podajemy również wielkości zbiorów jabłek w ostatnim pięcioleciu.  ZBIORY JABŁEK (W TONACH) W WYBRANYCH KRAJACH EUROPEJSKICH W LATACH 1995-99 ORAZ PROGNOZA NA 2000 ROK. Źródło: EUROFRU


  Related Posts

  None found

  Poprzedni artykułMIĘTA WONNA 'VARIEGATA’ (Mentha suaveolens)
  Następny artykuł”ZROZUMIEĆ NEGOCJACJE”…

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz treść komentarza
  Wpisz swoje imię

  ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.